Tri gjuhët që fëmijët duhet të mësojnë për të përparuar në jetë

5 këshilla si të mësoni më shpejt një gjuhë të huaj
më 16/09/2017 21:32

Klounët në krizë, “biznesi” nuk po ecën mirë

Kloun
më 16/09/2017 15:51

7-vjeçarja autike që i mahniti të gjithë në “Zonë e lirë” (VIDEO)

Dritjona Ymeraj
më 16/09/2017 10:14

Emmanual Macron, mbi 30 000$ shpenzime kozmetike në 3 muaj!

Presidenti francez, Emmanuel Macron
më 14/09/2017 17:38

Mënyra natyrale me vaj për heqjen e qimeve

Depilim pa dhimbje
më 13/09/2017 14:24

Sa më i moshuar babai, fëmija më pak i pjellshëm

bebe-foshnje-baba
më 13/09/2017 12:01

Plane për të zgjeruar familjen? Si ta kuptoni nëse është koha e duhur ose jo

Prind familje
më 12/09/2017 13:53

3 frazat që nuk duhet t’ua thuash kurrë fëmijëve (dhe 3 alternativa në vend të tyre)

prind-femije
më 11/09/2017 14:55

“Ku është oqeani?” fenomeni i rrallë i shkaktuar nga Irma zhduk ujin nga plazhi (VIDEO)

Oqeani
më 10/09/2017 22:00

Këto lamtumira në kohë lufte ta copëtojnë zemrën #FOTO

Lamtumire perqafime dashuri
më 10/09/2017 13:13