Si të kultivohet limoni

Si të kultivohet limoni
më 26/03/2017 12:03

4-vjeçari befason Haradinajn me një dhuratë të veçantë (VIDEO)

4 vjeçari dhe Haradinaj
më 26/03/2017 11:58

Nëna përkëdhel beben: Ky xhirim ka pushtuar miliona njerëz! (VIDEO)

3727BD5A00000578-0-image-m-51_1471015261278-650x358
më 26/03/2017 11:55

Deri në fund të shekullit do të zhduken 90 për qind e 6,000 gjuhëve të sotme në botë!?

coon-780x439-735x400
më 26/03/2017 10:26

Një lituaneze ka flokë të gjata 230 centimetra

133618680
më 25/03/2017 19:30

Ja pse ndërtesat në Hong Kong, kanë një vrimë të madhe (Foto)

vrima1490289211-1-650x358
më 25/03/2017 16:20

A është më mirë të vraponi apo të ecni kur bie shi? (Video)

1221699675709154854
më 25/03/2017 15:37

Televizioni i bën fëmijët më pak social!

TV kid
më 24/03/2017 19:16

Dembelizmi ka një ilaç!

Dembelizmi
më 24/03/2017 18:50

Arrijnë mbi 2,5 metra mustaqet e paprera për 47 vite të “Necati Pala”

mustaqeee
më 24/03/2017 18:13