15 pyetjet më interesante të takimit të parë (për të mos u ndier në siklet)

Foto nga Alberto Polo Iañez
më 29/07/2017 21:29

Të mrekullueshëm dhe të çmendur, çifti realizon akrobaci në ajër në ceremoninë e martesës

Martesa dashuri
më 29/07/2017 10:13

Këto 9 lloje përqafimesh hedhin dritë mbi marrëdhënien tuaj, shikoni me kujdes

Përqafim
më 28/07/2017 15:16

Mjekët e shpjegojnë: pse seksi është shumë më i mirë se stërvitja?

cift- dashuri
më 25/07/2017 21:42

Ide të thjeshta dhuratash për djalin e jetës tuaj

dhurata
më 24/07/2017 19:15

Mënyra se si mbani duart me partnerin zbulon shumë për lidhjen tuaj #FOTO

dashuri
më 23/07/2017 20:44

Zgjidhni çiftin më të lumtur dhe zbuloni se çfarë thotë fotoja për lidhjen tuaj

ciftetelumtur
më 22/07/2017 11:25

Unazat e fejesës, ja simbolet e gurëve të çmuar

unaza
më 20/07/2017 17:15

Gabimet që bëjnë ҫiftet sa herë planifikojnë pushimet

Dashuri
më 14/07/2017 23:30

Kur është koha e duhur për t’i thënë partnerit të ri ‘Të dua’?

dashuri (531x600)
më 11/07/2017 16:58