Mënyra se si mbani duart me partnerin zbulon shumë për lidhjen tuaj #FOTO

dashuri
më 23/07/2017 20:44

Zgjidhni çiftin më të lumtur dhe zbuloni se çfarë thotë fotoja për lidhjen tuaj

ciftetelumtur
më 22/07/2017 11:25

Unazat e fejesës, ja simbolet e gurëve të çmuar

unaza
më 20/07/2017 17:15

Gabimet që bëjnë ҫiftet sa herë planifikojnë pushimet

Dashuri
më 14/07/2017 23:30

Kur është koha e duhur për t’i thënë partnerit të ri ‘Të dua’?

dashuri (531x600)
më 11/07/2017 16:58

Pyetjet që duhet t’ia bëni vetes para se të nisni një lidhje

cift-i-dashuruar dashuri
më 10/07/2017 15:31

8 shenjat që tregojnë se DUHET t’i jepni fund marrëdhënies suaj

ndarje-divorc-dashuri-zenke-670x543
më 09/07/2017 14:14

Paragjykimet e grave të cilat i komplikojnë lidhjet, kujdes si veproni!

dashuri thenie poezi
më 09/07/2017 11:19

11 femra tregojnë cili është komplimenti që i ka bërë të ndihen në qiellin e shtatë

Femer lumturi qeshje
më 08/07/2017 9:45

Katër arsye përse na kthehen sërish ish-partnerët

Dashuri333
më 04/07/2017 23:10