Gazetarja dhe Princi: Historia e dashurisë së Mbretëreshës Letizia dhe Mbretit Felipe VI (FOTO)

Mbretëresha Letizia dhe Mbreti Felipe VI
më 18/09/2017 19:30

Dashuria e parë ndikon në të gjitha marrëdhëniet e ardhshme

cift-i-dashuruar dashuri
më 16/09/2017 14:12

8 sjelljet e vajzave që tregojnë nuk është më e interesuar për ty

ndarje-divorc-dashuri-zenke-670x543
më 13/09/2017 13:17

Katër llojet e çifteve që ekzistojnë në botë, cili jeni ju?

dashuri (531x600)
më 12/09/2017 13:41

Disa zakone të femrave para të cilave meshkujt dorëzohen

Dashuri335
më 10/09/2017 20:28

Ndjenja e fajit: Jo, nuk keni nevojë për një arsye që të përfundoni lidhjen

ndarje cift dashuri grindje
më 10/09/2017 19:40

Gjërat e këqia të dashurisë që ju nuk mund t’i shmangni dot në lidhje

dashuri ndarje divorc manipulim
më 07/09/2017 23:45

Gjërat që çiftet e lumtura bëjnë para se të flenë

Ne foto: Elizabeth Taylor dhe Montgomery Clift ne filmin A Place in the Sun
më 07/09/2017 16:21

Si fitohet zemra e një djali, 9 tiparet që ata vlerësojnë më shumë te vajzat

Thënie, dashuri
më 30/08/2017 14:22