Horoskopi ditor, e mërkurë 26 korrik 2017

Horoskopi ditor
më 25/07/2017 16:26

Nëse keni këtë shenjë horoskopi, atëherë jeni të veçantë

Shenjat e horoskopit
më 25/07/2017 14:33

Legjenda e boksit flet për abuzimin seksual në fëmijëri: Unë po ecja në rrugë dhe…

Mike Tyson
më 25/07/2017 13:59

Pse gruaja e tij Kryemadhi nuk e shoqëroi në ceremoninë e betimit, ja çfarë thotë Meta

Ilir Meta
më 25/07/2017 13:55

5 gjërat shumë të dobishme që çdo vajzë duhet t’i di para se të zgjedhë këpucët me takë

Kepuce taka
më 25/07/2017 13:48

Mos harro ta bësh këtë gjë para se të flesh: është e ngrënshme

gjumi
më 25/07/2017 13:15

I lyen flokët vajzës 2-vjeçare, por ja çfarë i ndodhi nënës së saj

Floke
më 25/07/2017 13:05

‘Diana, nëna jonë’, ‘mbytje emocionesh’ pas transmetimit të dokumentarit mbi jetën e Princeshës

Princeza Diana
më 25/07/2017 12:30

Rihanna lë pa fjalë të gjithë në premierën e filmit ‘Valerian’ (Foto)

Rihana
më 25/07/2017 10:52

Peshku redukton sëmundjet e zemrës dhe kancerin

peshku
më 25/07/2017 10:45