Për t’ia marrë pensionin, e mbajtën kufomën e nënës në shtëpi për pesë muaj

më 25/05/2018 23:57

Antarktik, zbulohen 3 kanione gjigante

më 25/05/2018 21:30

Geti dhe Flori sjellin këngën “Dashni e raki” (VIDEO)

më 25/05/2018 19:04

Në përvjetorin e martesës, Kim zgjodhi t’i bënte dhuratën më të bukur Kanye!

më 25/05/2018 18:25

Kamomili, si ta përdorni kundër ankthit, dhimbjeve të stomakut dhe hemorroideve

Relaksohuni me kamomil
më 25/05/2018 15:46

Vaj ulliri esëll? Ilaçi mrekullibërës

Vaji i ullirit
më 25/05/2018 14:57

Pas publikimit të këngës së botërorit, Will Smith: Bashkëpunimi me Era Istrefin ishte kënaqësi

më 25/05/2018 14:18

Horoskopi ditor, e shtunë 26 maj 2018

Horoskopi ditor
më 25/05/2018 14:10

Shprehitë e mëngjesit që ua bëjnë ditën më të mirë

më 25/05/2018 11:03

Vetëm njerëzit e fortë mendërisht, arrijnë t’i bëjnë këto gjëra

Bota më 25/05/2018 10:30