Ilaçi natyral për lirimin e hundëve të bllokuara te fëmijët

Me rekomandim të Komisionit për gripe pranë Ministrisë së Shëndetësisë, Ministria e Arsimit tashmë ka ndërmarrë hapat e para.
më 17/12/2017 17:10

Horoskopi ditor, e hënë 18 dhjetor 2017

Horoskopi ditor
më 17/12/2017 15:33

​Avokado, një superfrut

Avokado
Bota më 17/12/2017 13:14

Stallone dhe Lundgren me një pozë kujtojnë meçin ikonik të zhvilluar para 32 vitesh ndërmjet Rocky Balboas dhe Ivan Dragos (Foto/Video)

Sylvester Stallone dhe Dolph Lundgren
Bota më 17/12/2017 11:51

Nuk do na e kishte marrë kurrë mendja, por kjo këngëtare shqiptare ka rrahur ish-in e saj

Era Rusi
Shqipëri më 17/12/2017 11:41

Nuk ia njohim ende të dashurin, po këngëtarja shqiptare do të martohet së shpejti

Adelina Tahiri
Shkup më 17/12/2017 11:35

Një lugë e këtij lëngu mund të mbushë një pishinë olimpike!

Pishina
më 16/12/2017 22:50

Hani darkë? Ja cilat janë gabimet që duhet të shmangni!

Darke ngrenie
më 16/12/2017 22:34

Kamomili dhe vetitë shëruese të tij

Relaksohuni me kamomil
më 16/12/2017 21:11