Aivo Orav: Nuk desha të ofendoj askënd

Aivo Orav: Nuk desha të ofendoj askënd
më 20/11/2012 9:38

USSH organizon ekspozitën ‘100 ndodhi për 100 vjet pavarësi’

USSH organizon ekspozitën '100 ndodhi për 100 vjet pavarësi'
Shkup më 20/11/2012 0:43

Promovohet monografia “Llaca në rrjedhën e moteve”

"Llaca në rrjedhën e moteve" e Qazim Kurtishit është një përmbledhje e kulturës materiale dhe shpirtërore të popullatës së fshatit Llacë të Tetovës
Tetovë më 20/11/2012 0:27

Sot mot i vranët, priten reshje shiu

Parashikimi i motit për sot
më 19/11/2012 23:20

Studentët: sistemi i Bolonjës na la pa punë!

më 19/11/2012 18:41

Tetovë, Protestë për masakrën e Monopolit në vitin 1944

Sulejman Sulejmani
Tetovë më 19/11/2012 18:37

Buxheti 2013, opozita akuzon për shkurtimin e projekteve shqiptare

Propozim Buxheti për vitin 2013 hyri në procedurë parlamentare sot në Komision për Buxhet
Shkup më 19/11/2012 15:42

Nxënësit e Ohrit dhe Pogradecit i tejkalojnë dallimet

Pritet që strategjia të jetë gati deri në mars të vitit të ardhshëm dhe ajo të miratohet nga vetëqeverisjet lokale të Ohrit dhe Pogradecit
Ohër më 19/11/2012 15:38

As në 2013-tën nuk do të numërohemi

Regjistrimi
Maqedoni më 19/11/2012 15:36