Maqedoni, rreth 85 mijë euro investim i BE-së për zhvillim të kulturës komunale

Karanfillova- Bertolini-Allagjozovski
Shkup më 22/06/2017 14:12

“Lëre tabletin, zbrit poshtë përpara ndërtesës”: Projekt i LSDM-së për kthimin e “jetës së mëhallës”

likovna-rabotilnica-14-701x385
më 22/06/2017 14:02

VMRO-DPMNE kundër propozimit që Arta Toçi të bëhet zv/ministre e MPJ-së

kuvend
Shkup më 22/06/2017 13:50

Grubi-Zhbogar: Jemi në pritje të “Udhërrëfyesit” të miratuar nga Qeveria për reformat e vendit

Zhbogar- Grubi
Shkup më 22/06/2017 13:44

Qeveria i shfuqizoi reklamat milionëshe në BBC dhe CNN (VIDEO)

invest
më 22/06/2017 13:35

Tevdovski: Ribalanci po përgatitet, euroobligacioni mund edhe të mos lëshohet

Dragan Tevdovski
më 22/06/2017 13:12

Allagjozovski-Banov: Të avancohet bashkëpunimi në kulturë

Poseta_Bugarija
më 22/06/2017 13:10

Gruevski: Jo për zhbllokim të rekomandimeve, por për fillim të negociatave

Poposki - Gruevski - Tusk
Shkup më 22/06/2017 12:55

Maqedoni, na presin temperaturat të larta ditët në vijim

Moti
më 22/06/2017 12:50

Gjatë vitit të kaluar në Maqedoni janë mbledhur 610.000 tonelata mbeturina

Mbeturina - ilustrim
Shkup më 22/06/2017 12:46