LR PDSH: T’u jepet fund deponive të egra, përgjegjësit e ndotjes së ajrit para drejtësisë!

LR-PDSH
më 19/08/2017 20:20

Lëvizja BESA: Tetovarët po “mbyten” nga mbeturinat, autoritetet lokale dhe qendrore në gjumë

Faton Fazliu, Lëvizja BESA
më 19/08/2017 20:18

Zjarri në deponinë e Tetovës, “Eco Guerilla” kërkon dënimin e personave përgjegjës

Eco Guerilla
më 19/08/2017 20:15

Zjarri në deponinë e Tetovës është lokalizuar

Deponia
më 19/08/2017 20:13

LSDM: VMRO-DPMNE nuk ka të ndalur me gënjeshtrat

LSDM
Shkup më 19/08/2017 17:30

Një banor i Gostivarit u përplas me motoçikletë në gardh prej betoni

Aksident me motoçikletë
Gostivar më 19/08/2017 15:34

Me dy koncerte sonte përfundon programi i sivjemë muzikor i “Verës së Ohrit”

VERA E OHRIT
Ohër më 19/08/2017 15:30

Xhaferi shpalli konkurs për të zgjedhur anëtarë të Këshillit të prokurorëve publik

Talat Xhaferi
Shkup më 19/08/2017 15:24

Ndizet deponia e Tetovës, banorët rrezikojnë të mbeten pa energji (FOTO/VIDEO)

deponia-tetove-2
Tetovë më 19/08/2017 14:57

MPPS: Po kthehet vendimi i drejtë për harmonizimin e pensioneve në pajtim me rritjen e harxhimeve për jetë

MPPS
Shkup më 19/08/2017 14:45