Edhe 40 vite diskutim kuvendar për Branitellat

Edhe 40 vite diskutim kuvendar për Branitellat
Shkup më 27/11/2012 15:24

Inaugurohet objekti i ri i USHT-së

Objekti gjigant është projektuar në formë të shqiponjës dykrerëshe, ndërsa në mesin e tij qëndron kupola e cila simbolizon plisin e bardhë
më 27/11/2012 15:22

Kryetari i PDSH-së në Kuvendin e Shqipërisë

Ceremonia e nderimit udhëhiqej nga kryetarja e kuvendit të Republikës së Shqipërisë Jozefina Topalli
më 27/11/2012 13:55

Arifi në inaugurimin e godinës së re të USHT-së

Në këtë solemnitet  morrën pjesë, figura të shquara nga jeta shoqërore, politike dhe akademike
më 27/11/2012 13:35

Fyle: Maqedonisë i duhet fillim i negociatave

Shtefan Fyle
më 27/11/2012 13:35

Mjekët protestojnë, duan takim me udhëheqësinë e shtetit

mjekët kërkojnë takim me kryeministrin Nikolla Gruevski, me kryetarin e shtetit Gjorgje Ivanov dhe kryetarin e parlamentit Trajko Veljanovski
më 27/11/2012 13:31

Ivanovi refuzoi të shkojë në Tiranë

Gjorgje Ivanov
Shkup më 27/11/2012 13:26

Nga java e ardhshme bien temperaturat, pritet shi dhe borë

Nga java e ardhshme bien temperaturat, pritet shi dhe borë
Maqedoni më 27/11/2012 12:46