Thaçi: Do ta përkrah Ali Ahmetin kundër branitellave

Takimi Thaçi-Wohlers-Reeker
Shkup më 23/08/2012 15:24

Osmani: Mbajmë qëndrimin e njëjtë për branitellat

Osmani: Mbajmë qëndrimin e njëjtë për branitellat
më 23/08/2012 14:29

Nga nesër ndalesë pune në vende të hapura nga 11-17

Nga nesër ndalesë pune në vende të hapura nga 11-17
më 23/08/2012 14:14

Cërvenkovski: Të gatshëm për zgjedhje

Ai tha se nëse partitë qeverisëse vendosen për zgjedhje të parakohshme, LSDM-ja e tij është e përgatitur
Shkup më 23/08/2012 11:54

Ligji që shkatërron pacientët e përçan mjekët!

Mjekët po futen në një konkurrencë jo të njerëzishme ndërmjet tyre, dhe jashtë etikës së mjekut
më 23/08/2012 11:28

Fazë e verdhë e rrezikut, mjekët apelojnë mos të dilet pa nevojë

Fazë e verdhë e rrezikut, mjekët apelojnë mos të dilet pa nevojë
më 23/08/2012 10:17

Ligji për vauçerë për kompjuter sot në Kuvend

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë në kuadër të seancës së 37 solli Propozim Ligjin për dhënien e vauçerëve me vlerë
më 22/08/2012 20:28

Gruevski: BDI nuk mban fjalën, ka krizë, nuk përjashtohen zgjedhjet

Gruevski: Nëse BDI dëshiron do të ketë zgjedhje
Kërçovë më 22/08/2012 15:48

LSDM dhe PRSD, pro branitellave, kundër UÇK-së

LSDM dhe PRSD, pro branitellave, kundër UÇK-së
më 22/08/2012 15:20