Partitë filluan me licitimin: Takim liderësh, qeveria kalimtare e më pas zgjedhje të reja?

deputetet-e-parlamentit-te-maqedonise-2
Shkup më 25/04/2017 8:09

BE pritet të sanksionojë edhe qytetarët me qëllim vetëdijesimin!

Sanksione ekonomike - Maqedoni
Shkup më 25/04/2017 0:01

SHBA, dënohen drejtorët e Magjar Telekomit për ryshfet ndaj politikanëve të Maqedonisë

Magjar Telekom
Shkup më 24/04/2017 22:32

Xhaferi: Kuvendin nuk do ta dërgoj as në Tiranë e as në Prishtinë

Talat Xhaferi
më 24/04/2017 20:08

Kriza poltike, rrezikohen pagat dhe pensionohet

Rroga
më 24/04/2017 19:00

“Misionet mjekësore holandeze në Maqedoni gjatë Luftës së parë botërore”

Ambasada e Holandës
më 24/04/2017 18:36

OH “Kalliri i Mirësisë” dekoron kryetarin e Komunës së Çairit, Izet Mexhitin

kalliri
më 24/04/2017 18:23

Ditë jo pune për të gjithë qytetarët janë 1 dhe 24 maji

Ministria për punë dhe politikë sociale
më 24/04/2017 17:24

Zv/ministri turk i Punëve të Jashtme vizitë në Maqedoni

Shkup më 24/04/2017 16:45

Dronët në mënyrë (jo)ligjore fluturuan në politikë

Droni me flamur të Shqipërisë së madhe
Shkup më 24/04/2017 16:25