Një tren goditi një veturë, shoferi në rrezik për jetë

MPB
Shkup më 02/05/2017 15:33

Shkup, plaçkitje në një bastore

Foto ilustrim
Shkup më 01/05/2017 21:30

Aksident i rëndë në Gostivar, avokati lufton për jetë

Makinë
Gostivar më 30/04/2017 22:18

Plaçkitet një farmaci në qendër të Shkupit

Maskat grabisin barnatoren ne Shkup
Shkup më 30/04/2017 14:11

Gostivar, një fëmijë katërvjeçar shtypet nga një traktor

Policia e Maqedonisë
Gostivar më 30/04/2017 12:09

Sulmohet fizikisht një punëtore në një kiosk në Veles

Ilustrim
Veles më 23/04/2017 12:43

Aksident i tmerrshëm trafiku në autostradën Shkup-Tetovë, humbi jetën një person

Aksident
Shkup më 23/04/2017 11:21

Digjen barakat e Institutit për Shkenca Politike dhe Drejtorisë për Urbanizëm (FOTO+VIDEO)

Shkup më 21/04/2017 13:32

Gostivar, nxënësi sulmoi arsimtarin

Policia e Maqedonisë
Gostivar më 21/04/2017 12:37

Tre vjeçarja nga Çairi ndërroi jetë si pasojë e plagëve të rënda

vajzaas1212-696x355
Shkup më 19/04/2017 8:11