Arrestohen 29 emigrantë nga Shqipëria

Arrestohen 19 shtetas shqiptar, emigrantë në Maqedoni
Gostivar më 05/07/2012 13:46

Profesori nga Draçeva lirohet nga akuza për pedofili

Ilievski para Gjykatës është mbrojtur se rastin ia ka kurdisur sekretaresha e shkollës dhe kolegët
më 05/07/2012 12:01

Aksident i rrëndë trafiku, vdes 36 vjeçari nga Reçica e Madhe

Policia e Maqedonisë
më 04/07/2012 13:27

Shtetas i Maqedonisë, shef i klanit të drogës në Vjenë

Shtetas i Maqedonisë, shef i klanit të drogës në Vjenë
Vjenë, Austri më 03/07/2012 15:47

Vidhet komplet instalimi elektrik në një shtëpi

Vjedhës kanë marrë instalimin elektrik në një shtëpi që po ndërtohet në lagjen Kozle të Shkupit, njofton MPB
më 03/07/2012 13:21

Vjedhje në një banesë në Shkup, vidhen 12.000.000 denarë!

Me këtë vjedhje kryerësi është pasuruar për 12.000.000 denarë, njofton policia
më 02/07/2012 13:02

Digjet një shtëpi në Dibër

Digjet një shtëpi në Dibër
Dibër më 02/07/2012 12:30

Humb jetën një 22-vjeçar në aksident trafiku

Aksidenti ndodhi kur Darko.S i cili drejtonte motorçikletë doli nga rruga
më 02/07/2012 10:40

Gostivar, ndeshje e rëndë, vdes një person

Policia dhe gjykatësi hetues janë duke e zbardhur rastin
Gostivar më 01/07/2012 14:30