Elvana Gjata vjen me lajme SUPER (FOTO)

Elvana Gjata
më 17/04/2017 17:59

Jennifer Lopez në skenë me ish-bashkëshortin, ja si reagon i dashuri i saj (VIDEO)

Jennifer Lopez në skenë dhe ish-bashkëshorti
më 17/04/2017 14:30

Pas 10 vitesh mungesë…këngëtarja e njohur rikthehet me një këngë shqip

Bleona Qerreti
më 17/04/2017 11:36

Aurela Gaçe publikon këngën e re, ka një mesazh të fuqishëm (VIDEO)

Aurela Gaçe, kënga "Smundem"
më 14/04/2017 20:45

Rusia nuk e transmeton Eurovizionin

Julija Samojllova
më 14/04/2017 19:24

Dua Lipa zbulon shumë gjëra në Billboard (VIDEO)

Dua Lipa
më 14/04/2017 15:17

Era Istrefi në koncert me Lady Gagan

Era Istrefi në koncert me Lady Gagan
më 14/04/2017 15:03

Kida nënshkruan kontratë me ‘Sony Music’ dhe ‘Watib’, ky është dueti me DJ e njohur (Foto)

Kida
më 14/04/2017 14:34

Rusia, përfundimisht jashtë Eurovision

Julia Samoilova
më 14/04/2017 11:15

Era Istrefi nuk di të ndalet, në studion e emisionit më të ndjekur në SHBA

Era Istrefi
më 14/04/2017 10:52