Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur i Noizyt dhe Ledrit (VIDEO)

Ledri dhe Noizy
më 22/11/2017 17:26

Miriam Cani publikon këngën e re, ky ‘Meteor’ nuk do të kalojë shpejt (VIDEO)

Miriam Cani
më 20/11/2017 21:27

Merita Halili, siç nuk e keni njohur më parë (VIDEO)

Merita Halili
më 18/11/2017 10:30

Bebe Rexha me dy këngë në Top 10 në iTunes

Bebe Rexha
më 18/11/2017 10:25

Ndërroi jetë këngëtarja e mirënjohur e trevave shqiptare, Hanife Sejfulla Reçani (VIDEO)

Hanife Sejfulla-Recani
Gostivar më 17/11/2017 10:49

‘Unë dhe ti’ shpallet kënga e vitit nga Akademia KULT (Foto/Video)

Alban Skenderaj
më 15/11/2017 21:27

Spice Girls ribashkohen në 2018-ën

Spice Girls
më 14/11/2017 20:42