“La La Land” me skena të vjedhura? (Video)

LALALand filmi
më 04/02/2017 16:23

Film dokumentar për ndarjen e Xholit dhe Pit

Angelina Jolie e Brad Pitt
më 31/01/2017 14:23

Publikohet traileri i filmit “Out of Control”, në të cilin luan Blerim Destani (VIDEO)

20170131101921135600
më 31/01/2017 13:49

‘Hidden Figures,’ ‘Fences’ fitojnë çmimet kryesore të kritikës

2477AEAB-1097-4CD9-B4B0-F56DB946A946_cx5_cy0_cw89_w987_r1_s_r1
më 30/01/2017 12:33

17 filma qё duhet tё shikoni pёrpara çmimeve Oscar

Untitled
më 30/01/2017 12:16

Urdhri i Trump prek “Oscar”

Aktori iranian
më 30/01/2017 8:58

Shkup, fillon festival i filmit britanik “PlayUk”

Playuk
Shkup më 26/01/2017 10:57

Regjisori iranian i nominuar për Oskar thotë nuk u përball me cenzurë (FOTO)

OSCAR
më 25/01/2017 9:27

“Bloodlands”, filmi horror shqiptar, me premierë botërore në Skoci

Filmi “Bloodlands”
më 16/01/2017 10:06

16 filmat fantastikë që vetëm intelektualët e vërtetë do t’i shijojnë

filma
më 09/01/2017 17:54