“The Letters”, film për jetën e letrat sekrete të Nënës Terezë

Nënë Tereza
më 09/03/2015 10:21

India nuk lejon shfaqjen e ‘Fifty Shades of Grey’ në kinema

Fifty Shades of Grey
Indi më 05/03/2015 9:33

Aktorja turke “Yasemin”, mes familjes dhe filmit

Songul Oden
më 03/03/2015 11:13

Cili është aktori më i paguar shqiptar?

Enver Petrovci
më 28/02/2015 20:08

“Burrneshat” në Itali

“Burrneshat” në Itali
më 28/02/2015 11:40

Pse e refuzoi Eliza Dushku intervistën per mediat shqiptare në Mal të Zi ? (Foto)

Eliza Dushku
më 26/02/2015 15:06

Çfarë veshën yjet e ekranit pas show-t të madh të çmimeve? (FOTO)

Veshjet në Oscar
më 23/02/2015 22:00

Çmimet Oscar: Triumfon filmi Birdman (Foto)

oscari-690x345
më 23/02/2015 10:47

Sonte ndahen çmimet Oskar

Çmimet Oscar
më 22/02/2015 13:59

Shkup, ekspozitë e Engjëll Berisha-s

Engjëll Berisha
Shkup më 19/02/2015 11:41