TOP 5 serialet më të ndjekura

Seriale
Bota më 22/09/2017 22:30

“The Handmaid’s Tale” fiton çmimet kryesore Emmy

cmim handmaid
më 18/09/2017 8:45

‘T’padashtun’ është propozimi i Kosovës për Oscars

auto_Unwanted_Jason_Adriana_H11505307965
më 13/09/2017 21:54

Game of Thrones – Kush është Aegon Targaryen?

Rhaegar Targaryen dhe Lyanna Stark; Game of Thrones
më 01/09/2017 8:30

Çfarë do të ndodhë në “Game of Thrones”? E ka zbuluar një algoritëm

Daenerys - John Snow ; Game of Thrones
më 31/08/2017 16:44

Rrëfimi prekës i Sylvester Stallones: ‘Kam shitur mikun tim më të mirë se po vdisja për bukë’ (FOTO)

Sylvester Stallone
më 29/08/2017 9:10

Finalja e Game of Thrones: Fansat do të duhet të presin …

Daenerys, Game of Thrones
më 28/08/2017 18:15

Ndahet nga jeta “Mbreti i komedisë”

Jerry Lewis
më 21/08/2017 18:30

Emma Stone, aktorja më e paguar e vitit

Emma Stone
më 17/08/2017 14:25

Vdes aktori i “Harry Potter”

hari-780x439-650x358
më 04/08/2017 21:53