TKZ: FSHF dhe FFK, mjaftë me broçkulla dhe demagogji

TKZ
më 14/01/2013 0:06

Topi: Nuk bëjmë koalicion me PD-në e PS-në

Bamir Topi
Shqipëri më 11/01/2013 17:33

Kufijtë në OKB, Ministria e Jashtme: Nuk ka marrëveshje me Greqinë

Qëndrimi konfirmohet për “Gazeta Shqiptare” nga burime zyrtare pranë kësaj ministrie, pak ditë pasi mediat greke publikuan një lajm të tillë.
më 11/01/2013 9:03

FRD: Do të jemi në qeverisje

FRD: Do të jemi në qeverisje
Shqipëri më 10/01/2013 18:28

Lezhë, ekzekutohet brenda në lokal një 25-vjeçar

Ngjarja ka ndodhur në një lokal pranë kryqëzimit të Shën Kollit ku 25-vjeçari Martin Shtjefni është qëlluar për vdekje në rrethana ende të paqarta.
më 10/01/2013 9:01

PD: Rama të tregojë të ardhurat e tij dhe të bashkëshortes

Shqipëri më 09/01/2013 17:54

Shqiperi,fillon procesi gjyqësor, “monstra” burg të përjetshëm?

Burime zyrtare nga Prokuroria e Durrësit dje deklaruan se Norja rrezikon nga 15 vjet deri në burgim të përjetshëm
Shqipëri më 09/01/2013 12:12

Shënohet 9-vjetori i tragjedisë së 9 janarit, familjarët apelojnë për drejtësi

Tragjedia e 9 Janarit ndodhi në afërsi të Vlorës në vitin 2004
më 09/01/2013 10:01

Aleanca Kuq e Zi dorëzon kërkesën për referendumin për bashkim

Aleanca Kuq e Zi dorëzon kërkesën për referendumin për bashkim
Shqipëri më 08/01/2013 16:36

Gjirokastër, 3 mijë euro në këmbim të një filmimi, arrestohet gazetari

Arrestimi i gazetarit është bërë në Tiranë, pikërisht në momentin e shkëmbimit të parave me filmimet, në një lokal afër Zogut Zi në kryeqytet
më 08/01/2013 9:16