Nishani vendos, Ina Rama largohet nga Prokuroria

Presidenti Bujar Nishani i jep fund debatit politik mbi mandatin e kryeprokurores Ina Rama, duke e konsideruar atë të përfunduar më 22 nëntor
më 17/11/2012 10:59

Mbërrijnë në Atdhe eshtrat e mbretit Zog, të shtunën ceremonia

Mbërrijnë në Atdhe eshtrat e mbretit Zog, të shtunën ceremonia
Shqipëri më 16/11/2012 14:53

Avramopulos më 28 nëntor në Shqipëri

Avramopulos më 28 nëntor në Shqipëri
Shqipëri më 16/11/2012 9:22

Eshtrat e mbretit Zog pas 51 vjetësh kthehen në Shqipëri

Eshtrat e mbretit Zog pas 51 vjetësh kthehen në Shqipëri
Shqipëri më 15/11/2012 14:10

Statusi, Parlamenti vendos sot fatin e vendit

Kreu i PS-së Edi Rama ka ripërsëritur dje qëndrimin për të mos miratuar sot tre ligjet e kërkuara nga Brukseli pa u zgjidhur më parë çështja e Fierit
më 15/11/2012 9:46

Tv Klan kopjon reklamën e 100 vjetorit të pavarësisë (VIDEO)

Tv Klan kopjon reklamën e 100 vjetorit të pavarësisë
Shqipëri më 14/11/2012 15:01

“Agimi i Artë”: Na hoqën vizat, por do kthehemi në Shqipëri

Ditë më parë partia neonaziste greke dhe deputetët e saj janë sulmuar nga të gjitha ueb-faqet e agjencive të lajmeve dhe rrjeteve sociale në internet duke i fshirë profilet dhe adresat e tyre
më 14/11/2012 10:11

Tërhiqet Greqia, kërkon naftë larg kufirit shqiptar

Tërhiqet Greqia, kërkon naftë larg kufirit shqiptar
Shqipëri më 13/11/2012 15:32

Shqipëri, lëkundje tërmeti në mesnatë

Tërmeti është ndjerë i fortë edhe në Mallakastër e në zonat përreth
më 13/11/2012 9:43

Fyle: Reformat, KE ndan 81 milion euro për Shqipërinë

Fyle: Reformat, KE ndan 81 milion euro për Shqipërinë
Shqipëri më 12/11/2012 16:51