Zgjidhja për veriun, sipas Baroneshës Ashton: Brenda Ahtisaarit

Burime të “Express” bëjnë të ditur se Përfaqësuesja e Lartë e BE-së, Catherine Ashton, mund ta hedhë në tryezë një propozim me të cilin synohet të gjendet një zgjidhje për situatën në pjesën veriore
më 05/01/2013 10:59

Pagesa e taksës së regjistrimit të makinës, reagon presidenti Nishani

Përmes një deklarate, Nishani shprehet se për automjetin në fjalë ai i ka paguar taksat deri në vitin 2011
më 05/01/2013 10:41

SHBA, zbulohet rrjet masiv i pedofilisë

Pjesa më e madhe e viktimave janë fëmijë amerikanë
më 04/01/2013 17:43

Doganierët në veri – të jenë të përgatitur për sfida!

Disa prej doganierëve që kanë qëndruar për gjashtë ditë janë ankuar për mungesë ushqimi dhe kushte të këqija higjienike
më 04/01/2013 17:28

“Sarkozy mori 50 mln euro nga Gaddafi”

Burime pranë ish-presidentit i cilësojnë këto akuza si “të pavërteta dhe të turpshme”
më 04/01/2013 16:46

Shqipëria e Madhe projekt i SHBA-ve kundër botës ortodokse?

Shqipëria e Madhe projekt i SHBA-ve kundër botës ortodokse?
më 04/01/2013 14:50

Pack: Haradinaj të jetë më modest

Doris Pack
më 04/01/2013 14:43

Hillary Clinton javën e ardhshme kthehet në punë

Hillary Clinton
Washington më 04/01/2013 9:26

KPR: Nëse jo Qeveria, ne do ta ndalojmë “Agimin e Artë” në Shqipëri

KPR: Nëse jo Qeveria, ne do ta ndalojmë "Agimin e Artë" në Shqipëri
më 04/01/2013 9:16

Ashton: Më 17 janar në dialog bisedohet për veriun

Catherine Ashton
Kosovë më 04/01/2013 9:04