Itali, arrestohen shtatë shqiptarë që trafikonin femra nga Shqipëria dhe Rumania

Policia e Italisë
Shkup më 15/02/2013 21:55

Daçiç: Para Serbisë – bisedimet më të vështira me Kosovën

Ivica Daçiç
Shkup më 15/02/2013 21:50

Shikoni çastin kur meteori godet Rusinë, qindra të lënduar !!(VIDEO)

Meteori godet Rusinë
Rusi më 15/02/2013 16:26

SHBA kërcënon Shqipërinë, ndaluni ose do ju dënojmë publikisht

Dokumenti sekret i SHBA
Tiranë më 15/02/2013 2:31

Skandaloze: Dhunohet në Austri e mbijetuara e akisdentit të Himarës, është shtatzënë

E mbijetuara e aksidentit të Himarës, Florije Peci
Shqipëri më 14/02/2013 21:11

Agjenda e manifestimeve të pesë vjetorit të pavarësisë

Foto: Arkiv
Shkup më 14/02/2013 20:39

AAK:Maqedonasit po nxisin urrejtje ndaj shqiptarëve!

Ernest Luma
Shkup më 14/02/2013 20:33

Rrëzohet një avion, humbin jetën tifozë të Shakhtar (VIDEO)

Rrëzohet një avion, humbin jetën  tifozë të Shakhtar (VIDEO)
më 14/02/2013 11:49

Greqia serish tallet me flamurin shqiptar

Ndonëse të gjithë flamujt e tjerë ishin të rregullt, Protokolli i Ministrisë së Jashtme greke kishte vendosur flamurin e deformuar të Shqipërisë
Athinë më 14/02/2013 8:52

Shqipëria ndan 518 mijë euro për ndërtimin e selisë së NATO-s

Shqipëria ndan 518 mijë euro për ndërtimin e selisë së NATO-s
Tiranë më 14/02/2013 8:43