Hashim Thaçi shpalli fitoren e PDK-së

Hashim Thaçi
Kosovë më 09/06/2014 0:23

Po ngushtohet rezultati mes PDK’së dhe LDK’së

Kosovë më 09/06/2014 0:01

Vetëvendosje pranon fitoren e PDK-së, krenohet për dyfishim votash

Kosovë më 08/06/2014 23:48

Militantët e PDK-së kundër militantëve të LDK-së (Video)

Kosovë më 08/06/2014 23:34

DnV: Ja rezultati pothuajse final i zgjedhjeve

Rezultate nga zgjedhjet në Kosovë
Kosovë më 08/06/2014 23:23

Simpatizanti i PDK-së shkel një të ri, gjendja e tij e rëndë (Video +18)

Kosovë më 08/06/2014 23:23

PDK-ja feston me fishekzjarre (Video)

Kosovë më 08/06/2014 23:13