LDK konfirmon votën për demarkacionin

LDK
Prishtinë më 17/02/2018 21:52

Thaçi në Mynih: Kosova dhe Serbia sivjet duhet të arrijnë marrëveshje finale

më 17/02/2018 21:44

Ish-sekretari amerikan Xhon Keri uron Kosovën

John Kerry
më 17/02/2018 21:33

Haradinaj i dhuron “hartën e artë” Rita Orës: Kënaqësi të pres yllin e përmasave botërore

Rita Ora - Ramush Haradinaj
Prishtinë më 17/02/2018 21:21

Limaj: Procesi i ndërtimit të shtetit nuk përfundon me një dekadë

më 17/02/2018 18:30

Kurti: Ne duhet ta ndërlidhim çdo festë shtetërore me luftën çlirimtare

më 17/02/2018 15:57

Veton Surroi, Jakup Krasniqi e Rexhep Selimi refuzojnë dekoratën e Thaçit

Hashim Thaçi
më 17/02/2018 15:38

Rita Ora publikon imazhet e para pas arritjes në Kosovë (Foto/Video)

më 17/02/2018 15:23

Ish-presidenti Sejdiu: Pak gjumë kishte në natën e 16 shkurtit

“Unë nuk kam marrë ftesë. Po të kisha një njohje më të thellë, do të merrja pjesë”, ka thënë Sejdiu për “Klan Kosova”.
më 17/02/2018 14:44

Seanca për Demarkacionin, gjatë javës së ardhshme

më 17/02/2018 14:38