Deputeti rrah me grushte dy femra në Greqi (Video)

Deputeti në emision debativ rrah dy gra
më 07/06/2012 13:51

Myslimanët në St. Gallen barazohen me të tjerët

Parlamenti i Kantonit të St. Gallenit ka votuar ndryshimet në Ligjin mbi varrezat dhe varrimet
më 07/06/2012 10:16

Siri, masakër në Hama

Siri, masakër në Hama
Siri më 07/06/2012 8:49

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Mubarak

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Mubarak
më 06/06/2012 20:38

Asad emëron kryeministër të ri

Asad emëron kryeministër të  ri
më 06/06/2012 13:55

Së paku 21 të vdekur gjatë sulmit kamikaz në Kandahar

Vetëvrasësi me bombë shkaktoi vdekjen e 21 personave në Kandahar
më 06/06/2012 11:42

Shpërthime në Bullgari, gjashtë të lënduar, tre të zhdukur

Shpërthime të depos me municione në Bullgari
më 06/06/2012 9:48

Lëvizjet tektonike do të çojnë grimcimin dhe shkatërrimin e Italisë

Lëvizjet tektonike do të çojnë grimcimin dhe shkatërrimin e Italisë
Itali më 06/06/2012 8:53

B.Klinton: Obama meriton një mandat të dytë

B.Klinton: Obama meriton një mandat të dytë
më 05/06/2012 20:48