Uashingtoni përgatitet për inaugurimin e së premtes

WASHINGTON
më 19/01/2017 10:35

Turqia dhe Rusia operacion të përbashkët kundër Isis në Siri

Avion rusë
Shkup më 19/01/2017 10:32

Grupi i fuqishëm rebel bojkoton bisedimet për paqe në Siri

Ilustrim
më 19/01/2017 10:31

7 shtetet që i frikësohen presidencës së Trump

Donald Trump
më 19/01/2017 10:19

Viti 2016, më i nxehti në histori

Moti i nxehtë
më 19/01/2017 10:17

Anonimus me kanosje për Trampin

Anonymous me sulm kompjuterik ndaj bankës amerikane
më 19/01/2017 10:06

Mbi 30 të vdekur në hotelin italian që u godit nga orteku pas tërmeteve (FOTO)

Orteku në Iltali
më 19/01/2017 10:06

Obama thumbon Trump në fjalimin e fundit, mesazh Rusisë: Sanksionet në fuqi!

Barack Obama
më 19/01/2017 9:43

Shqiptari 21-vjeçar humbi jetën në një aksident tragjik në Itali

incidente-xhulio-bennati-2-780x439-660x330
Itali më 18/01/2017 22:16

Italia kërkon 17 mijë punëtorë, rregullat dhe kriteret për shqiptarët

Punëtorë, punë, papunësi, ndërtimtari
më 18/01/2017 21:31