Lufta kundër terrorizmit që nuk kap asnjë terrorist

Foto ilustrim
Shba më 26/06/2013 14:37

“Kasapi i myslimanëve sirian” shet banesën 70 milionëshe në Paris

Rifaat al-Assad
më 26/06/2013 12:59

Skandal, prifti pedofil trondit Vatikanin, akuzon dhe priftërinj të tjerë

Foto ilustrim
Vatikan më 25/06/2013 23:53

Qeveritë e BE, dakord për hapjen e negociatave me Serbinë

Kosovaedhe Serbia kanë treguar përkushtim në procesin e negociatave.
Shkup më 25/06/2013 18:33

Arabia Saudite: Siria është bërë tokë e pushtuar

Princi Saud al-Faisal
Arabia Saudite më 25/06/2013 17:17

Sulmohet pallati presidencial në Kabul

Sulmohet pallati presidencial në Kabul
Kabul më 25/06/2013 9:03

Ish kryeministri italian Silvio Berlusconi dënohet me 7 vite burg

Ish-kryeministri italian, Silvio Berlusconi
Itali më 24/06/2013 18:20

Arabi Saudite: Ndryshohen ditët e fundjavës

Foto ilustrim
Arabia Saudite më 24/06/2013 13:49

Myslimanët në Amerikë ndërtojnë xhami me fonde vetanake (FOTO)

Vet paguajnë, vet ndërtojnë
SHBA më 24/06/2013 12:41

Aksident i rëndë në Mal të zi, 16 të vdekur

Foto nga aksidenti
Mal i Zi më 24/06/2013 9:23