1 në 3 fëmijë ngacmohet seksualisht online!

Ilustrim
më 11/12/2017 23:25

Tërmet i fuqishëm goditi Iranin

Ilustrim
më 11/12/2017 22:45

Rusia dhe Turqia: njohja e Jerusalemit për kryeqytet të Izraelit shkakton trazira në Lindjen e Afërt

Vladimir Putin dhe Rexhep Tayyip Erdogan
më 11/12/2017 21:57

“Laktalis” në nivel global i tërheq prodhimet për shkak të salmonelës

laktalis
më 11/12/2017 20:00

Në vitin e 100-të të pushtimit, Kudsi po përjeton ditët më të vështira

kuds
më 11/12/2017 19:45

Reshje të mëdha të borës në Evropë

bora
më 11/12/2017 19:33

Çedomir Jovanoviq: Nëse Serbia nuk e zgjidh problemin me Kosovën, do ta zgjidhin të tjerët

Lideri i Partisë Demokratike Liberale opozitare serbe, Çedomir Jovanoviq
më 11/12/2017 18:55

Shpërthimi në Nju Jork, identifikohet autori i ndaluar

I dyshuari i incidentit të ndodhur në terminalin e autobusëve “Port Authority”
më 11/12/2017 18:37

Mogherini: BE nuk do ta njohë Jerusalemin kryeqytet të Izraelit

Federica Mogherini
më 11/12/2017 18:24

Në Gjenevë vazhdojnë bisedimet për Sirinë

thumbs_b_c_89a2c8e64937d42eb318880cc1367261
më 11/12/2017 16:37