Brukseli ende nuk e ka caktuar datën për vazhdimin e dialogut

“Dialogu nuk pritet të rifillojë shpejt mes Prishtinës dhe Beogradit. Zyra e Ashtonit është duke kërkuar një zyrtartë ri që e zëvendësonCooperin”, ka thënë një zyrtar i BE-së për Express
më 18/06/2018 17:00

Qeveria: Nuk do të lejojmë grupe të izoluara të shpërndajnë atmosferë të frikës dhe pasigurisë

Qeveria e Maqedonisë
Shkup më 18/06/2018 16:44

Gjermania ka porosi për partitë politike të Maqedonisë dhe Greqisë që s’e përkrahin marrëveshjen për emrin

Shkup më 18/06/2018 16:29

Protesta e mbrëmshme përpara Kuvendit, SHGM: MPB t’i gjejë sulmuesit e gazetarëve

Protest Kuvend
Shkup më 18/06/2018 16:11

Dhuna e 27 prillit, dënohen dy persona: Njëri për rrahjen e Zoran Zaevit, tjetri për rrahjen e Artan Grubit

Zaev - Grubi
Shkup më 18/06/2018 15:57

Mungojnë “fishëllyesit” në Maqedoni, ligji ekziston – nuk zbatohet në praktikë

Shkup më 18/06/2018 15:20

Më 6 korrik zgjedhet pasardhësi i Vokrrit në FFK

më 16/06/2018 20:30

Dy ushtrimet e rëndësishme për parandalimin e goditjes në tru

më 16/06/2018 20:00

Shkencëtarët spanjollë: Femrat e bukura janë të dëmshme për shëndetin e meshkujve

më 16/06/2018 19:30

Videoja që të bën të harrosh emrin tënd për një orë (VIDEO)

më 16/06/2018 19:00