Thaçi nga Struga: Referendumi i 30 shtatorit është një moment historik

më 25/09/2018 21:36

Ahmeti: Me 30 shtator votojmë për ardhmërinë dhe sigurinë e të gjithëve

më 25/09/2018 21:27

Kosovë, “Zgjidhja e vetme me listat për veteranët e rremë, kthimi në pikën zero”

Veteran UÇK
më 25/09/2018 21:15

Trump thotë se nëse regjimi i Asadit përdor armë kimike atëherë SHBA do të përgjigjet

më 25/09/2018 21:01

FIFA: Ronaldo dhe Messi diskredituan futbollin me mospjesëmarrje në ceremoni

më 25/09/2018 20:48

Erdoğan: KS-OKB është shndërruar në një strukturë e cila i shërben interesave të 5 shteteve

më 25/09/2018 20:34

Nga speci djegës te selinoja e peshku, ju paraqesim 10 ushqimet më të mira për metabolizmin tonë!

Uthulla e mollës
më 25/09/2018 20:22

Shqipëria nis fushatën për anëtarësim në Këshillin e Sigurimit

më 25/09/2018 20:04

SHBA sanksione ndaj 4 zyrtarëve të lartë të Venezuelës

më 25/09/2018 19:50

Merkel: BE dhe Britania janë larg marrëveshjes për “Brexit”

më 25/09/2018 19:41