Takohen Veliçkovski dhe Altauzer, komentojnë gjendjen politike në Maqedoni

Partia Liberale, Ivon Velickovski
Shkup më 19/01/2017 15:48

Arrestohen dy të dyshuar për vrasjen e ambasadorit rus

Ankara
më 19/01/2017 15:30

Teheran, shembet ndërtesa nga flakët, humbin jetën 30 zjarrfikës (VIDEO)

Teheran
më 19/01/2017 15:15

Hidhet shorti për Botërorin 2019, Kosova dhe Shqipëria përballë njëra-tjetrës

Kosovë-Shqipëri, festa e krenarisë së Kombit
më 19/01/2017 15:02

Tenisti uzbek mposht Gjokoviqin

Denis Istomin
më 19/01/2017 14:46

Rrugë të papastruara, kujdes nëse udhëtoni për në Bansko dhe Borovec (FOTO)

1
më 19/01/2017 14:38

Maqedoni, konkursi për administatorët gjyqësor i paligjshëm

gjykata
Shkup më 19/01/2017 14:36

Shtatzënë në moshën 49-vjeçare? Zbulohet e vërteta për aktoren e famshme

Nicole Kidman
më 19/01/2017 13:15

Mund të mos e kuptoni, por këta pesë zakone ju bllokojnë në rrugën drejt suksesit

njerez toksike
më 19/01/2017 13:09

UFO-t, politika, Stargate: CIA hedh online 13 milionë faqe dokumente

UFO-t
më 19/01/2017 13:01