Tirana, destinacioni i dytë më i lirë dhe më i bukur sipas ‘Magical Europe’

Shqipëri më 21/10/2018 14:01

LSDM: VMRO dhe Mickoski janë marioneta antimaqedone dhe antiperëndimore

Shkup më 21/10/2018 13:45

VMRO: LSDM dhe Zaev e humbën legjitimitetin për të folur për vlera demokratike dhe evropiane

VMRO-DPMNE, selia
Shkup më 21/10/2018 13:22

Mijëra migrantë kanë mbetur të bllokuar në Meksikë

Mbi 15 mijë emigrantë në ishujt e Greqisë
Bota më 21/10/2018 13:05

Për heqjen e UNMIK-ut në Kosovë nevojitët aprovimi i Rusisë dhe Kinës

UNMIK
Kosovë më 21/10/2018 12:54

Xhaçka në 20-vjetorin e Forcave Speciale Shqiptare: Kjo trupë është një aset kombëtar dhe krenaria e Shqipërisë

Olta Xhaçka, Ministrja e Mbrojtjes e Shqipërisë
Shqipëri më 21/10/2018 12:38

Një i vdekur dhe katër të lënduar në një aksident në Ohër

Makinë
Ohër më 21/10/2018 12:19

Britanikë kanë mbushur rrugët e Londrës për të kërkuar referendum të dytë

Brexit
Bota më 21/10/2018 12:07

Coco Chanel, historia e një gruaje që ndryshoi miliona gra

Coco Chanel
Bota më 21/10/2018 11:46

Lista Serbe kërkon të ndalohet formimi i Ushtrisë së Kosovës

Serbi më 21/10/2018 11:32