Për qejf - Dashuri & Sex

Pornostarja shqiptare Breanne Benson zhvishet edhe për qejf (Foto)

Është një përdoruese e rregullt e rrjetit social “Twitter” dhe gjithmonë poston imazhe dhe statuse nga puna e saj si porno aktore.

    ( lexuar 2882 herë )       21:49 07.10.2012
Breanne Benson

Breanne Benson

Është një përdoruese e rregullt e rrjetit social “Twitter” dhe gjithmonë poston imazhe dhe statuse nga puna e saj si porno aktore.

Vajza me origjinë shqiptare Breanne Benson ka filluar t’i çmendë akoma më shumë shqiptarët me imazhet e fundit në të cilat reklamon të prapmet e saj seksi si dhe trupin, duke mbuluar gjoksin e duke dashur të provokojë.

Atë, në fakt, kush nuk e ka parë nëpër filma hard! Dhe Breanne Benson e di mirë mënyrën e suksesit.

Ajo deri më tani nuk ka shprehur ndonjë iniciativë për të vizituar Shqipërinë, por në “Twitter” vendos gjithmonë foto dhe imazhe me të cilat tregon se edhe përkundër asaj që punon në industrinë erotike, ajo shëtit lirshëm nëpër Shtetet e Bashkuara të Amerikës, madje në shumë vende edhe nuk e njohin!

Komento

loading
loading
loading