Për qejf - Yje

Koncerti i Bleona Qeretit në Tetovë (FOTO)

Të shtunën në Tetovë Bleona Qereti realizoi koncertin e paralajmëruar

B. A.     ( lexuar 1304 herë )     Tetovë 19:52 16.09.2012
Të shtunën në Tetovë Bleona Qereti realizoi koncertin e paralajmëruar

Të shtunën në Tetovë Bleona Qereti realizoi koncertin e paralajmëruar

Lajme lidhur me temën

  • Nuk ka lajme lidhur me temën

Të shtunën në Tetovë Bleona Qereti realizoi koncertin e paralajmëruar. Mysafir në koncert ishin edhe Etno Engjujt dhe Hekuran Krasniqi. Atmosferënd e djeshme ua përcjellim përmes fotografive nga Arlind Bajrami./portalb/

Komento

loading
loading
loading
Bootstrap 3.1.0 - Modal Demo