Maqedoni - Kronika e zezë

Pedofili nga Kriva Pallanka përdhunon mbesën e tij

Dje pasdite rreth orës 17, monstra 61 vjeçari P.T nga Kriva Pallanka seksualisht ka abuzuar mbesën e tij të mitur

N. A.     ( lexuar 294 herë )       12:58 17.07.2012
Pedofili përdhunon mbesën e tij

Pedofili përdhunon mbesën e tij

Lajme lidhur me temën

  • Nuk ka lajme lidhur me temën

Dje pasdite rreth orës 17, monstra 61 vjeçari P.T nga Kriva Pallanka seksualisht ka abuzuar mbesën e tij të mitur.

Sipas deklaratës së vajzës së mitur, i afërmi i saj ka përdhunuar në fshatin Konopnicë – Kriva Pallankë, duke e kërcënuar se do ta rrah nëse e tregon rastin.

P.T është arrestuar dhe kundër tij do të ngritet kallëzim përkatës. /portalb/


Komento

loading
loading
loading