Zanetti i ngazëllyer me progresin e Interit

Zanetti i ngazëllyer me progresin e Interit

Zanetti i ngazëllyer me progresin e Interit

Javier Zanetti ka shprehur ngazëllimin e tij me progresin e bërë nga Interi që nga fillimi i sezonit 2012/13, dhe mendon se Nerazzurrët vazhdojnë të përmirësohen.

“Ekipi vazhdon të rritet dhe uniteti po shtohet në mes të të gjitha pjesëve në fushë. Trajneri është kujdesur për gjithçka [kundër Catania], deri në detalin e fundit. Ata kurrë nuk ka shkaktuan ndonjë problem dhe Interi meritoi fitoren”.

“Ky ishte një hap i rëndësishëm. Ne duhej të fitonim në çfarëdo mënyre dhe e bëmë këtë”, ka thënë Zanetti./Portalb

VERZIONI DESKTOP