Si e kalon ditёn Melania Trump, cfarё bёn njё Zonjё e Parё e Shteteve tё Bashkuara?

Sipas Business Insider, Melania dhe Donald Trump flenё nё dhoma tё ndara dhe Zonja e Parё, zgjohet mё shpejt se presidenti, diku rreth orёs 5.30 tё mёngjesit. Njё mikeshё e ngushtё e saj, e cituar nga Washington Post, rrёfen se Melania pёrgatit pёr shkollё tё birin, Barronin dhe pёrgjithёsisht, merret shumё me tё, sepse e konsideron veten “ mama“ me kohё tё plotё, shkruan Bordo.al.

Ajo e ndihmon me detyrat, i pёrgatit mёngjesin e drekёn, ndёrkohё qё kujdeset shumё edhe pёr vaktin e vet tё parё tё ditёs: smoothie tё shёndetshme dhe fruta ( mundёsisht, kёrkon 7 lloje tё ndryshme nё ditё). Paraditen e kalon me ushtrime tё lehta fizike, qё nё mjaft raste zёvёndesohen me shёtitje rreth e rrotull.

Kur nuk merret me Barronin, nuk luan tenis dhe nuk praktikon pilatesin, Melania e zё kohёn me detyrat e Zonjёs sё Parё, qё pёrfshijnё planifikimin dhe mikpritjen e eventeve nё Shtёpinё e Bardhё.

 

Ajo rri zakonisht nё krahun lindor tё godinёs, ndёrsa i shoqi nё atё perendimor, dhe gjatё ditёs nuk para takohen. Pёr tu relaksuar bёn banjo nё vaskё dhe fundjavat i kalon shpesh nё resortёn private nё Palm Beach, tё Floridas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP