Është sulmuar fizikisht një 15-vjeçarë në Butel

Mbrëmë rreth orës 09.15 në rrugën “Tale Hristov” në Komunën e Butelit në Shkup, dy persona të panjohur e kanë sulmuar fizikisht një djalë të moshës 15-vjeçare. Rastin në Stacionin Policor në Çair e ka lajmëruar babai i të sulmuar M.I (56) nga Shkupi, njofton Portalb.mk.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme njoftojnë se kanë marrë masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP