Wenger e pranon ofertën e gjigantit evropian

Arsene Wenger po rikthehet në futboll.

Pas largimit nga Arsenali, trajneri francez është i gatshëm që ta filloj një aventurë të re.Arsene Wenger nuk po mendon që të kthehet më si trajner, por si pjesë e stafit të ndonjë skuadre, përcjell “lajmi.net”.

PSG-ja ka kontaktuar me ish-trajnerin e Arsenalit, për t’i ofruar një pozitë drejtuese në klub.

Wenger thuhet se është i hapur për një gjë të tillë, andaj mund të bëhet drejtor sportiv i skuadrës franceze.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP