Brenda shtëpisë luksoze të Selena Gomez (FOTO)

Selena Gomez ka shitur shtëpinë e saj në Texas për 2.7 milionë dollarë. Vila luksoze u ble nga këngëtarja në vitin 2015 për 3.5 milionë dollarë dhe më pas ajo e nxori sërish në shitje para dy vitesh, por u detyrua ta ulte çmimin gradualisht pasi prona nuk po shitej. Shtëpia është gjigante dhe përveç rezidencës kryesore ka edhe një shtëpi miqsh, si dhe një pishinë të kompletuar me spa. Po ashtu, ajo ka një fushë golfi, një basketbolli dhe çdo gjë tjetër të nevojshme për një personazh të rëndësishëm si Selena. Për më shumë shihni pamjet e mëposhtme, pasi fjalët janë të tepërta në këtë rast, transmeton Class.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP