Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira lokale, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare verilindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 0 deri 9 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 17 deri 26 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil dhe me temperatura mesatare për këtë periudhë të vitit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP