Ylli i Real Madridit e dëshiron transferimin në Angli

Dani Carvajal i ka befasuar tifozët e Real Madridit.
Mbrojtësi spanjoll kam thënë se do t’i pëlqente që të luante në Premier Liga.“Nuk mendoj për atë. Unë e them qartë se dua të luaj në të ardhmen në Premierligë”, ka thënë Carvajal, përcjell “lajmi.net”.

“Është një eksperiencë që dua ta kem. Nuk dua ta lë veten të them se si do të ishte të luaja në Premierligë, pasi dua ta shijoj atë”.

“Unë dua që të pensionohem këtu (Real Madrid), por nëse nuk do të ndodh ajo gjë, do të tentoj të luaj në Angli”, ka thënë më tej mbrojtësi spanjoll.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP