Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe do të fryjë erë mesatare verilindore. Në pjesën perëndimore të vendit do të ketë vranësira të pakta.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 7 deri 16 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 18 deri 27 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell dhe stabil dhe me temperatura mesatare për këtë periudhë të vitit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP