Çdo person është ndryshe…

“Çdo person është ndryshe. Askush nuk është në rregull, apo jo në rregull. Pranimi nënkupton se ne e pranojmë se mes nesh ekzistojnë diferenca që secilin nga ne e bëjnë unik”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP