Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri 13 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 22 deri 28 gradë celcius.

Prej nesër moti pritet të jetë stabil dhe me temperatura mesatare për këtë periudhë të vitit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP