Veliaj i kënaqur me pjesëmarrjen në Maratonë (FOTO)

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është shprehur i lumtur për mbarëvajtjen e ngjarjes sipas tij më të madhe në Tiranë, “Maratona e Tiranës 2018”.

Ai përmes një postimi në Facebook, të shoqëruar me fotografi, theksoi suksesin e këtij aktiviteti i cili promovoi kauza nga më të ndryshmet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP