Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira mesatare, dhe kohë pas kohe do të ketë shi dhe bubullima, posaçërisht në pjesët perëndimore.

Do të jetë freskët dhe do të fryejë erë veriore.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 2 deri më 11 gradë Celsius ndërsa ato të ditës nga 21 deri më 26 gradë Celsius.

Në Shkup do të kemi mot të ngjashëm me temperaturë deri më 26 gradë Celsius.

Ditë të mbarë!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP